PILNE: 16-latek z Lublina uciekł z ośrodka socjoterapii. Matka prosi o pomoc w odnalezieniu syna

16-letni Fabian Kolanecki uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim

Policja poszukuje 16-letniego Fabiana, który 17 kwietnia uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zrozpaczona matka prosi o pomoc w odnalezieniu syna.

Do ucieczki 16-letniego Fabiana z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło w piątek 17 kwietnia po godz. 10. Fabian wraz z dwoma kolegami wykorzystując chwilową nieuwagę oddalił się z ośrodka w nieznanym kierunku.

Strawa ucieczki nastolatków została zgłoszona na policję. Udało się zatrzymać jednego z nastolatków, lecz nie chciał przekazać informacji o miejscu przebywania Fabiana i kolegi. Zaniepokojona matka 16-latka poprosiła nas o udostępnieniu informacji o jej synu.

Zaginiony to 16-letni Fabian Kolanecki z Lublina. Nastolatek ma 180 cm wzrostu, niebieskie oczy, ciemne blond włosy i duży charakterystyczny pieprzyk na lewym policzku. Każdy, kto widział chłopaka, proszony jest o kontakt z policją lub mamą zaginionego pod numerem: 510348070.

Trwają poszukiwania 16-letniego Fabiana Kolanecki z Lublina


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.