Piłkarskie Mistrzostwa IT 2021 we wrześniu. Lubelskie firmy zagrają w szczytnym celu

Zespół Britenet zwycięzcą turnieju Mistrzostw IT w 2020 roku
Zespół Britenet zwycięzcą turnieju Mistrzostw IT w 2020 roku | fot. Damian Gerhand

W ostatnią sobotę września na orliku przy ul. Krasińskiego rozegrany będzie niecodzienny mecz. W charytatywnym turnieju zawalczą bowiem reprezentacje z lubelskich firm branży IT – a to wszystko w szczytnym celu.

Mistrzostwa IT 2021 w Lublinie

W sobotę (25.09) w Lublinie odbędą się charytatywny turniej Mistrzostwa IT 2021, którego organizatorem jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo. To już kolejna edycja wydarzenia, w którym firmy z Lublina i okolic zgłaszają swoje drużyny do rozgrywek na boisku, by wesprzeć szczytny cel.

Charytatywny turniej piłkarski Mistrzostwa IT odbywa się od 7 lat. W 2020 roku w turnieju wzięło udział 17 drużyn reprezentujących największe firmy sektora IT oraz organizacje studenckie największych uczelni. W zawodach uczestniczyło blisko 190 graczy.

Misją Fundacji jest dobre wychowanie młodego pokolenia – ludzi o silnym systemie wartości, świadomych obywateli i dobrych patriotów, ludzi świadomie uczących się i pracujących dla wspólnot, w których żyją oraz osób sprawnych w działaniu społecznym i gospodarczym.

Podstawowym działaniem realizowanym przez Fundację jest prowadzenie w Lublinie dwóch placówek wsparcia dziennego, a także realizacja programu „Akademia Młodzieżowa” prowadzonego w pięciu ośrodkach młodzieżowych.

Podstawowym działaniem realizowanym przez Fundację jest prowadzenie w Lublinie dwóch placówek wsparcia dziennego, a także realizacja programu „Akademia Młodzieżowa” prowadzonego w pięciu ośrodkach młodzieżowych.

Więcej informacji o Mistrzostwach IT 2021: www.mistrzostwait.pl

Redakcja Spotted Lublin objęła Patronat Medialny nad tym wydarzeniem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.