Piknik Rodzinny z Nauką za Pan Brat — III Edycja na Terenach Politechniki Lubelskiej!

Piknik rodzinny Z nauką za Pan brat - dmuchaniec
Piknik rodzinny Z nauką za Pan brat! | materiały organizatora

W niedzielę, 23 czerwca Politechnika Lubelska stanie się gospodarzem niezwykłego wydarzenia — III Edycji Pikniku Rodzinnego z Nauką za Pan Brat. Tegoroczna edycja obiecuje niezapomnianą dawkę nauki, zabawy i atrakcji dla dzieci za darmo!

Piknik rodzinny na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej

Piknik rodzinny „Z nauką za pan brat” odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca od godz. 11:00 na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. W programie organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje, które pozwolą dzieciom i dorosłym odkrywać fascynujący świat nauki przez zabawę.

Na terenie pikniku będzie można wziąć udział w fascynujących warsztatach, podziwiać gwiazdy w mobilnym planetarium oraz poznać matematyczne zagwostki dzięki wystawie O Matmo! Z Centrum Nauki Kopernik.

Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną liczne dmuchańce, które zapewnią niezapomnianą zabawę. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w malowaniu samochodu oraz eksperymentach z nauką. Przedstawiciele Lubelskiej Grupy Poszukiwaczy zaprezentują swoje wykrywacze metali oraz opowiedzą o swoich odkryciach, a Gród Słowiański przywoła klimat i historie dawnych dziejów.

dzieci, samochód, malowanie, piknik rodzinny
fot. Materiał organizatora

Nie zabraknie też czegoś dla miłośników sportów, takich jak ścianka wspinaczkowa oraz strzelnica pneumatyczna czy wirtualna. Ponadto organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji oraz konkursów z nagrodami, które dostarczą uczestnikom dodatkowych emocji i zabawy.

Politechnika Lubelska, jako gospodarz wydarzenia, zaprezentuje intrygujące wystawy naukowe oraz warsztaty. Niezwykłą atrakcją będzie m.in. możliwość zobaczenia działającego poduszkowca.

Policja oraz Straż Pożarna będą nieodzownymi partnerami wydarzenia, organizując konkursy na miasteczku rowerowym oraz prezentując codzienną pracę funkcjonariuszy. Maskotka policji będzie dostępna do zdjęć, a uczestnicy będą mieli okazję bliżej poznać zadania i wyzwania stawiane przed policjantami.

ZDJĘCIA

Trzecia edycja pikniku rodzinnego „Z nauką za pan brat!”
Trzecia edycja pikniku rodzinnego „Z nauką za pan brat!” | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.