Piknik Naukowy – „Z nauką za Pan brat!”

piknik naukowy
Piknik naukowy | materiały organizatora

Zatrzymajcie się na chwilę i wyobraźcie sobie wyjątkowy piknik, pełen niezwykłych atrakcji i wrażeń… Gotowi na niezapomnianą przygodę? Odkryjcie, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Piknik Rodzinny nad Zalewem Zemborzyckim

Na nasz piknik zaplanowaliśmy wiele atrakcji, które z pewnością Was zaskoczą. Przelot samolotów Lotniczej Akademii Wojskowej nad Zalewem Zemborzyckim dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń, a policja i straż pożarna zorganizuje konkursy, pokazy i liczne nagrody.

W ramach pokazowej akcji ratunkowej straż pożarna zaprezentuje swoje umiejętności. Będziecie mieli okazję zobaczyć, jak strażacy przecinają samochód, aby uwolnić „uwięzioną osobę”. Co więcej, wcześniej samochód będzie stał na terenie pikniku i najmłodsi z nas będą mogli puścić wodze fantazji i ozdobić auto!

2 2
Materiały organizatora

Nie możemy także zapomnieć o renomowanych uczelniach, które będą prowadzić różnorodne warsztaty. Będziecie mieli okazję wziąć udział w fascynujących zajęciach z zakresu nauki, zabawy i sztuki. Gościem specjalnym będzie również niezwykły Iluzjonista Pan Ząbek, którego sztuczki przeniosą Was w świat magii i niewiarygodnych iluzji.

SKN Bioaktywni zrodlo facebook 12
Materiały organizatora

Co więcej, na scenie zagości zespół SONiC, który dostarczy Wam niezapomnianych emocji i wspaniałej muzyki. Przygotujcie się na koncert pełen energii i świetnych brzmień, który porwie Was do tańca i rozgrzeje atmosferę pikniku.

Zespół SONiC
Zespół SONiC | materiały organizatora

Nie możecie przegapić tego wyjątkowego pikniku! Dołączcie do nas i spędźmy dzień pełen atrakcji, rozrywki i nauki.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie pod linkiem: https://www.facebook.com/events/636460858405551

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.