Piknik naukowy na stadionie miejskim

Piknik naukowy na stadionie miejskim - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
Wszyscy ciekawi wiedzy spotykają się na Stadionie Miejskim na ul. Krochmalnej w niedzielę, 21 września o godz.10.00. Z tej okazji Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie uruchamia specjalną, bezpłatną linię Festiwal Nauki. Hasłem XI Lubelskiego Festiwalu jest Nauka bez barier.
Brak barier w prowadzeniu badań naukowych jest ważny dla naukowców. Organizatorzy chcą również, aby „Nauka” była „bez barier” dla uczestników festiwalu, aby każdy mógł w nim wziąć udział – niezależnie od wieku, wykształcenia, zainteresowań, czy ograniczeń spowodowanych na przykład niepełnosprawnością.

Bezpłatna linia Festiwal Nauki będzie odjeżdżać z przystanku Plac Litewski 03 co 10 minut, od godz. 10:00 do 16:00. Podobnie zaplanowano odjazdy z przystanku Arena Lublin.

autobus będzie odjeżdżać z przystanku Plac Litewski 03 trasą:
Krakowskie Przedmieście – Lipowa – Piłsudskiego – Młyńska – Dworcowa – Krochmalna – Arena Lublin.

z powrotem autobus pojedzie trasą:
Krochmalna – Dworcowa – Młyńska – Lubelskiego Lipca 80 – Unii Lubelskiej – Zamojska – Bernardyńska – Plac Wolności – Kapucyńska – Plac Litewski.

Autobus będzie się zatrzymywać na wszystkich przystankach na trasie. Linia będzie obsługiwana przez niskopodłogowe pojazdy przegubowe.

program, zasady rejestracji i wykaz projektów znajdują się na stronie XI Lubelskiego Festiwalu Nauki

mpk_dojazd_lfn
materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.