Piknik motoryzacyjny w Galerii Olimp

Dzisiaj w lubelskiej Galerii Olimp odbył się Piknik motoryzacyjny. Impreza, w formie zabawy i atrakcji dla odwiedzających poświęcona była promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi przygotowali m.in. wystawę sprzętu policyjnego, symulator zderzeń i dachowania, pokazy grupy antyterrorystycznej, oraz ratownictwa drogowego. 

Piknik Motoryzacyjny ma charakter imprezy rodzinnej adresowanej dla mieszkańców Lublina i okolic. Na wszystkich, którzy dzisiaj odwiedzili galerię czekało mnóstwo atrakcji. Można było zobaczyć m.in. symulator dachowania, symulatory jazdy, slalom w alkogoglach, nowości motoryzacji, pokazy ratownictwa drogowego, sprzęt służbowy Policji, pokazy tresury psa służbowego, Wyścigi Mistrzów Sportu, wesołe miasteczko oraz  Kabaret „Ani Mru Mru” . Ale także nie zabrakło ekipy Lubelskie Klasyki Nocą.

Piknik pod hasłem „Bądź bezpieczny na drodze” był finałem poprzedzającej go kampanii „Odblaski ratują życie”.

IMAG0299

IMAG0361

IMAG0351

IMAG0336

IMAG0306

fot. spottedlublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.