Piknik Militarny z inscenizacją historyczną „Lubelszczyzna 44” w Muzeum Wsi Lubelskiej

Piknik Militarny “Lubelszczyzna 44” w Muzeum Wsi Lubelskiej
fot. Materiał organizatora

Stowarzyszenie Lubelska Grupa Poszukiwaczy serdecznie zaprasza wszystkich miłośników historii na wyjątkowe wydarzenie – Piknik Militarny „Lubelszczyzna 44”. To niepowtarzalna okazja, by przenieść się w czasie i uczestniczyć w inscenizacji historycznej z okresu II wojny światowej.

Repliki sprzętu wojskowego, emocjonujące prezentacje i atrakcje dla najmłodszych

Na terenie pikniku będziemy mogli zobaczyć autentyczne repliki sprzętu używanego przez żołnierzy podczas II wojny światowej. Broń, pojazdy, umundurowanie – wszystko to ożyje na naszych oczach. To nie tylko statyczne prezentacje, ale także możliwość bliższego przyjrzenia się tym historycznym artefaktom.

Przenieśmy się w czasie, oglądając rekonstrukcję, pokazy umiejętności wojskowych oraz inne widowiska. To niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośników historii i nie tylko! Zobaczymy, jak wyglądały starcia na polach walk, jakie taktyki stosowano, a także jakie były wyzwania i trudności, z jakimi musieli zmierzyć się żołnierze.

Dla najmłodszych uczestników również przygotowano wiele atrakcji. Gra terenowa, zabawy, ciekawe zajęcia – wszystko to pozwoli najmłodszym odkrywać historię w ciekawy sposób, ale przede wszystkim spędzić niezapomniany weekend pełen nowych doświadczeń i wspomnień.

  • Co: Piknik Militarny „Lubelszczyzna 44”
  • Gdzie: Muzeum Wsi Lubelskiej, al. Warszawska 96
  • Kiedy: 11-12 maja
  • Godzina: 11:00-19:00

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.