Pijany mężczyzna rozbił głowę o chodnik. Potrzebna była pomoc medyczna

Pijany mężczyzna rozbił głowę o chodnik na ul. Cerkiewnej
Pijany mężczyzna rozbił głowę o chodnik na ul. Cerkiewnej | fot. Dominik Wąsik

Przewrócił się na chodniku i rozbił głowę — w piątek doszło do nieszczęśliwego wypadku w centrum Lublina. Mężczyzna z obrażeniami głowy dostał przetransportowany do szpitala.

Pijany rozbił głowę o chodnik

Do zdarzenia doszło w piątek (5.08) około godz. 9 na ul. Cerkiewnej w Lublinie. Z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia wynika, że mężczyzna, idąc chodnikiem, w pewnym momencie stracił równowagę i przewrócił się, uderzając głową o chodnik. Niestety, w wyniku upadku rozbił głowę.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego i policję. Ratownicy ze względu na stan upojenia alkoholowego mężczyzny, przenieśli go na noszach do karetki i przetransportowali do szpitala. Na miejscu policjanci spisali notatkę i zeznania świadków zdarzenia.

Pijany mężczyzna rozbił głowę o chodnik na ul. Cerkiewnej
Pijany mężczyzna rozbił głowę o chodnik na ul. Cerkiewnej | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.