Pijany leżał na torach i czekał na pociąg. Policjanci uratowali 31-latka z Lublina

tory szyny kolej pkp
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Leżał na torach i czekał na pociąg. Pomoc policjantów przyszła w ostatniej chwili. Funkcjonariusze musieli siłą usunąć z torów 31-latka, który próbował targnąć się na swoje życie.

Leżał na torach

Do zdarzenia doszło w czwartek (6.01) na terenie Świdnika. Policjanci otrzymali informację, że na torach leży mężczyzna, który próbuje targnąć się na swoje życie. Dyżurny skontaktował się telefonicznie z mężczyzną i ustalił, gdzie może się on znajdować.

Policjanci patrolując pieszo szlak kolejowy, zauważyli mężczyznę, który leżał w poprzek torowiska. W oddali widać było już światła nadjeżdżającego pociągu. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów. Gdy podbiegli do mężczyzny konieczne było siłowe usunięcie go ze szlaku kolejowego.

Okazało się, że mężczyzną tym jest 31-latek z Lublina. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Został przewieziony do szpitala na badania, a następnie do wytrzeźwienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.