Pijany kierowca forda staranował trzy samochody

68 67362

Policjanci zatrzymali 40–letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna jadąc fordem staranował trzy zaparkowane na ulicy Trześniowskiej samochody. Był pijany. W organizmie miał 2 promile alkoholu. Na szczęście żadna z osób postronnych nie ucierpiała. Za swoje wyczyny 40–latek odpowie przed sądem. Może mu grozić do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło dziś w nocy na ulicy Trześniowskiej. Policjanci z komisariatu I Policji i Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zatrzymali 40–letniego mężczyznę, który jadąc fordem staranował trzy zaparkowane samochody. Mężczyzna jechał od ulicy Wiejskiej, przeciął skrzyżowanie z ulicą Koryznowej, zjechał na trawnik, przejechał przez ścieżkę rowerową, chodnik a następnie staranował trzy stojące na parkingu auta. 40-latek trafił na komendę. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że w organizmie ma 2 promile alkoholu.

Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

184

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.