Pijany biegł z piwem i uderzył w ścianę budynku. Szybka interwencja policji (wideo)

pijany uderzył w ściane lublin piwo

Mężczyzna wychodząc ze sklepu z piwem wbiegł na jezdnię, po czym wrócił na chodnik i tam odbił się od ściany. Upadając na chodnik rozbiły mu się butelki. Natychmiast pomogli mu policjanci, którzy byli tuż obok zdarzenia.

 

Do zdarzenia doszło 14 czerwca na ul. Biernackiego w Lublinie. Jeden z kierowców stojących na światłach nagrał nietypową sytuacje i umieścił film na serwisie YouTube. Film od kilku dni zyskuje ogromną popularność.

 

Akcja rozpoczyna się od momentu, gdy pewien mężczyzna wychodząc ze sklepu z butelkami piwa w rękach wybiega „zachwiany” na jezdnię. Po kilku sekundach wraca na swój pierwotny tor, czyli chodnik, ale tam zderza się z rzeczywistością – ścianą.

 

Ten nieprzyjemny moment kończy upadkiem na chodnik i rozbiciem butelek o krawężnik. Mężczyzna ląduje na jezdni. Na szczęście pomoc była blisko.

 

Jak się okazuje na światłach czekał również radiowóz. Policjanci zauważywszy zdarzenie i od razu wkroczyli do akcji. Jeden z mundurowych podchodzi do mężczyzny leżącego na jezdni i zabiera go do radiowozu. Drugi sprząta stłuczone szkło.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.