Pijana matka opiekowała się 11-miesięcznym dzieckiem. Sąsiadka wezwała policję

matka dziecko dłoń palec
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która mając 1,5 promila alkoholu w organizmie „opiekowała się” swoim 11–miesięcznym dzieckiem. Młodej kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie Lublina. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że z jednego z mieszkań dochodzą krzyki i hałasy, a wewnątrz miało znajdować się małe dziecko.

Interweniujący patrol na klatce schodowej spotkał zgłaszającą, która na rękach trzymała 11-miesięczne dziecko. Na klatce obecna była również matka chłopca. Kobieta była nietrzeźwa i agresywna. Miała 1,5 promila alkoholu.

22-latka od razu została zatrzymana i trafiła na izbę wytrzeźwień. Dziecko zostało przekazane pod opiekę służb medycznych. Na szczęście nic mu się nie stało.

Funkcjonariusze powiadomili sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszej opiece nad dzieckiem. 22-latka zostanie doprowadzona do prokuratury. Może jej grozić kara do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.