Pieszy potrącony przez ciężarowego MANa. Wtargnął wprost pod jadący samochód

Wypadek z udziałem ciężarówki i pieszego
Ciężarowy Man potrącił pieszego

43-letni pieszy został poważnie ranny po tym, jak został potrącony przez 37-letniego kierowcę ciężarówki. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala i poddany hospitalizacji. W momencie transportu medycznego był nieprzytomny.

Kierowca ciężarówki nie miał szans na reakcję

Według wstępnych ustaleń policji 43-letni mieszkaniec Rachania prawdopodobnie próbował przejść na drugą stronę drogi i nagle wszedł na jezdnię tuż przed nadjeżdżającą ciężarówką. Rozpędzony zestaw nie miał możliwości się zatrzymać i doszło do zderzenia. Pieszy, który w wyniku uderzenia doznał poważnych obrażeń ciała, został przewieziony do szpitala w stanie nieprzytomności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15:00 w Józefówce (gm. Rachanie).

policja uwaga wypadek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciężarówką, był trzeźwy. Od pieszego została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.