Pierwszy miesiąc Lubelskiego Roweru Miejskiego

W pierwszym miesiącu działania Lubelski Rower Miejski wypożyczono 89 678 razy. Przez ten czas w systemie zarejestrowało się 3 677 nowych użytkowników, co daje łączną sumę ponad 68 tysięcy użytkowników rowerów miejskich w Lublinie.

 

W minionym miesiącu lublinianie skorzystali z miejskich jednośladów 89 678 razy. Mowa tu o wypożyczalniach Lubelskiego Roweru Miejskiego w Lublinie i Świdniku. Przez pierwszy miesiąc z systemie wypożyczalni zarejestrowało się 3677 nowych użytkowników, co daje łączną sumę 68 073 użytkowników LRM.

 

Rekordowym momentem w rozpoczętym 21 marca nowym sezonie był 2. dzień kwietnia – wtedy lublinianie skorzystali z roweru miejskiego 6233 razy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To był świetny pomysł, teraz go Outlet Center przy Mełgiewskiej 16D można spokojnie podjechać rowerkiem, kolejny plus i kolejny powód żeby jechać na zakupy 😀