Pierwszy dzień ferii w Lublinie. Dwa tygodnie zimowego szaleństwa

15896155 708677535979693 6979186514686941477 o

Dziś zaczynają się ferie zimowe. Uczniowie przez dwa tygodnie będą odpoczywać od nauki.

 

Lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie. Dla uczniów z tych województw rozpoczęły się dziś oficjalnie ferie zimowe.

 

Terminy ferii zimowych w poszczególnych województwach są ogłaszane przez ministra edukacji na podstawie rozporządzenia w sprawie organizacji roku szkolnego.

 

Nie trzeba jechać w góry, aby się dobrze bawić. W czasie ferii zimowych w naszym mieście organizowane są różne atrakcje, które umilą dzieciom i młodzieży szkolnej ten czas.

 

Warto skorzystać z atrakcji, jakie oferuje program „Zima w mieście”. W ramach akcji zajęcia organizowane są w domach kultury, szkołach, bibliotekach publicznych, muzeach czy ośrodkach sportu.

 

Zobacz, atrakcje jakie oferuje program >Zima w mieście<

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.