Pierwsza Dycha do Maratonu

Zapisy przyjmowane będą drogą elektroniczną, na specjalnym formularzu, do 18 września do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu uczestników. Liczba biegaczy jest ograniczona do 1200 osób. Bieg na dystansie 10 km odbędzie się 21 września, na terenach rekreacyjnych wokół Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie.

Biuro Zawodów znajduje się w pomieszczeniach Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. W dniu biegu (21 września) zostanie przeniesione w okolice startu biegu.

Biuro będzie otwarte w dniach:
19 września (piątek) w godzinach 12:00–18:00
20 września (sobota) w godzinach 10:00–18:00
21 września (niedziela) w godzinach 9:00–14:30

Biuro będzie przyjmować zapisy oraz wydawać pakiety startowe. W dniu biegu, 21 września, Biuro będzie wyłącznie wydawać pakiety, nie będzie możliwości zapisania się na bieg w tym dniu. Pakiet należy odebrać do godziny 10:30 w dniu biegu. Nieodebranie pakietu do tego czasu może być potraktowane jako rezygnacja ze startu. W takim przypadku organizator nie gwarantuje pakietu uczestnikowi nawet jeśli uiścił on opłatę.

Opłata startowa wynosi 30zł przy płatności elektronicznej on-line w trakcie wypełniania e-zgłoszenia w serwisie STS-Timing do dnia 18 września oraz 40zł w Biurze Zawodów w dniach 19 i 20 września. Biuro Zawodów będzie przyjmowało wpłaty wyłącznie gotówką.

Trasa ma długość 10 km, będzie oznaczona co 1km. Będzie posiadała atest PZLA.

Start i meta znajdują się w pobliżu ośrodka Słoneczny Wrotków przy Al. K. Bryńskiego w Lublinie.

dychamapa2014

materiały organizatora

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.