Na Arenie Lublin powstaje pub dla kibiców. Wkrótce otwarcie

Perła Sport Pub - miejsce dla kibiców na stadionie Arena Lublin

Na miejskim stadionie Arena Lublin powstaje miejsce dla kibiców – Perła Sport Pub. W tej chwili trwają ostatnie prace nad wykończeniem lokalu. Znamy termin otwarcia.

 

1 czerwca 2016 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zawarł umowę z lubelskim producentem piwa Perła Browary Lubelskie S.A., na której mocy browar został sponsorem strategicznym stadionu Arena Lublin oraz basenu olimpijskiego Aqua Lublin.

 

Dzięki temu Perła miała otworzyć z końcem 2016 roku na miejskim stadionie pub pod swoim szyldem. Opóźnienia jak to zwykle w życiu bywa się zdarzają i tak było tym razem. Nie udało się zrealizować planowanej inwestycji z końcem roku.

 

Mistrzostwa Europy UEFA U21

Mistrzostwa Europu UEFA U21 w Lublinie przyciągnął tłumy kibiców z Polski jak i z zagranicy. Grzechem by było tego nie wykorzystać. Dlatego browar wziął się za realizację planu. Na stadionie widać już ostatnie prace nad ukończeniem miejsca dla kibiców. Nosić będzie on nazwę Perła Sport Pub.

 

Jak się dowiedzieliśmy za projekt pubu odpowiada firma, która wymyśliła koncepcję Perłowej Pijalni przy ul. Bernardyńskiej. A jak wiadomo Perłowa Pijalnia została wielokrotnie wyróżniona w różnych konkursach architektonicznych i nie tylko.

 

Kiedy otwarcie? Z informacji jakie możemy znaleźć na oficjalnej stronie lokalu widnieje data 14 marca. Lokal ma być czynny od poniedziałku do niedzieli od godz. 12 do 24.

 

MOSiR, zarządca Areny Lublin przez długi czas mógł znaleźć firmy, która urządziła pub na stadionie. Kilkukrotnie ogłaszane przetargi zawsze kończyły się niepowodzeniem.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.