Pędził w mustangu 114 kilometrów na godzinę przez miasto. Młody kierowca nawet się nie tłumaczył

Kierowca Mustanga jechał z prędkością 114 km/h w terenie zabudowanym w Lublinie
Kierowca Mustanga jechał z prędkością 114 km/h w terenie zabudowanym w Lublinie | fot. KMP Lublin

Funkcjonariusze drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę mustanga, który jedną z ulic Lublina, na ograniczeniu prędkości do 50 kilometrów na godzinę, jechał 64 kilometry na godzinę za szybko. Młody mężczyzna przyjął mandat w wysokości dwóch tysięcy złotych i zarobił 14 punktów karnych.

Pędził mustangiem 114 km/h

Funkcjonariusze z lubelskiej drogówki przeprowadzili w czwartek (25.05) na ulicach Lublina akcję pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Podczas wczorajszych działań policjanci skontrolowali łącznie 220 uczestników ruchu drogowego oraz ujawnili 322 wykroczenia.

„Do najczęstszych przewinień ze strony kierujących należało przekraczanie dozwolonej prędkości, wyprzedzanie w rejonie przejścia dla pieszych oraz nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jednym z zatrzymanych był kierowca mustanga. Mężczyzna pędził z prędkością 114 km/h w terenie zabudowanym. Został ukarany mandatem w kwocie 2 000 złotych, a na jego konto trafiło 14 punktów. 22-latek stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.