Pędził ponad 200 km/h drogą ekspresową S17. Nie zauważył policyjnego radiowozu

68 166595 g
Kierowca BMW jechał drogą ekspresową S17 ponad 200 km/h | fot. KPP Puławy

Pirat drogowy na drodze ekspresowej S17. Mężczyzna jechał z prędkością ponad 200 km/h i nie zauważył policyjnego radiowozu BMW jadącego prawym pasem.

W miniony weekend na drogach powiatu puławskiego zatrzymanych zostało sześciu kierowców, którzy znacząco przekroczyli dopuszczalną prędkość. W pięciu przypadkach, kierowcy wpadli jadąc z prędkością większą o ponad 50 km/h niż dozwolona w terenie zabudowanym. Na trzy miesiące wszyscy stracili prawo jazdy.

Rekordzistą okazał się 53-latek z Lublina, który samochodem marki BMW jadąc drogą S17 z Lublina do Warszawy jechał z prędkością 215 km/h. Pędząc tak szybko, nie zauważył policyjnego radiowozu jadącego prawym pasem. Miał pecha, bo policjanci zauważyli jego i został zatrzymany. Zarówno on, jak i pozostali, zbyt szybko jadący kierowcy otrzymali mandaty oraz punkty karne.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.