Ważny temat? Prześlij newsa!

Pędził ponad 200 km/h drogą ekspresową S17. Nie zauważył policyjnego radiowozu

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 27 kwietnia 2020, 11:33
  • Region

Pirat drogowy na drodze ekspresowej S17. Mężczyzna jechał z prędkością ponad 200 km/h i nie zauważył policyjnego radiowozu BMW jadącego prawym pasem. W miniony weekend na drogach powiatu puławskiego zatrzymanych zostało sześciu kierowców, którzy znacząco przekroczyli dopuszczalną prędkość. W pięciu przypadkach, kierowcy wpadli jadąc z prędkością większą o ponad 50 km/h niż dozwolona w terenie […]

Kierowca BMW jechał drogą ekspresową S17 ponad 200 km/h | fot. KPP Puławy

Pirat drogowy na drodze ekspresowej S17. Mężczyzna jechał z prędkością ponad 200 km/h i nie zauważył policyjnego radiowozu BMW jadącego prawym pasem.

W miniony weekend na drogach powiatu puławskiego zatrzymanych zostało sześciu kierowców, którzy znacząco przekroczyli dopuszczalną prędkość. W pięciu przypadkach, kierowcy wpadli jadąc z prędkością większą o ponad 50 km/h niż dozwolona w terenie zabudowanym. Na trzy miesiące wszyscy stracili prawo jazdy.

Rekordzistą okazał się 53-latek z Lublina, który samochodem marki BMW jadąc drogą S17 z Lublina do Warszawy jechał z prędkością 215 km/h. Pędząc tak szybko, nie zauważył policyjnego radiowozu jadącego prawym pasem. Miał pecha, bo policjanci zauważyli jego i został zatrzymany. Zarówno on, jak i pozostali, zbyt szybko jadący kierowcy otrzymali mandaty oraz punkty karne.

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check