Patrz, gdzie siadasz! Trwa malowanie ławek w centrum Lublina

Malowanie ławek na deptaku
Malowanie ławek na deptaku | fot. Miasto Lublin

„Uwaga, świeżo malowane” – kartek z taką informacją należy wypatrywać na ławkach zlokalizowanych na deptaku. Lepiej, żeby farba nie zostawiła śladu na ubraniach.

Malowanie ławek w centrum Lublina

Urzędnicy poinformowali, że trwa lifting wszystkich ławek na Placu Litewskim, Placu Krąpca i deptaku w Lublinie. Ławki na placach są już odnowione, teraz przyszła kolej na deptak. Pracownicy malują farbą olejną wszystkie ławki.

Wykonawca oznacza kartkami z napisem „Uwaga! Świeżo malowane” ławki, które akurat zostały wyremontowane. Niemniej jednak, należy zwracać uwagę przed siadaniem, bo być może kartka spadła lub została przez kogoś zerwana.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.