Patryk poszedł na spotkanie integracyjne i ślad po nim zaginął. Gdzie jest 20-latek?

Zaginął 20-letni Patryk Haber
Zaginął 20-letni Patryk Haber | fot. KPP Lubartów

Policjanci z Lubartowa poszukują zaginionego 20-letniego mieszkańca gminy Michów. Patryk Haber w ubiegłym tygodniu wyszedł z domu na spotkanie integracyjne. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu 20-latka.

Zaginął Patryk Haber

Policjanci poszukują 20-letniego Pawła Habera. Mężczyzna 12 listopada około godz. 17 wyszedł z domu na spotkanie integracyjne w kierunku miejscowości Młyniska, gmina Michów. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 173 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieskie jeansy, szarą bluzę z kapturem, szarą kurtkę oraz buty sportowe koloru szarego.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policją w Lubartowie, pod numerem telefonu 47 81 252 90 lub 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.