Patrycja uciekła ze szkoły i nie wróciła do domu. Trwają jej poszukiwania

patrycja ruta bełżyce
Zaginiona 14-letnia Patrycja Ruta | fot. KP Bełżyce

Policjanci i rodzina poszukują zaginionej Patrycji Ruta, która we wtorek uciekła ze szkoły. Do tej pory nie wróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W dniu 27 marca około godz. 12:00 Patrycja uciekła z lekcji szkolnych i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Początkowo rodzina poszukiwania na własną rękę, natomiast około godz. 22:00 zgłosili się na komisariat.

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę pikowaną koloru czerwonego, spodnie koloru czarnego typu „rurki”, buty sportowe koloru czarnego. Posiadała przy sobie plecak koloru blado-różowego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Bełżycach pod nr tel.: (81) 516-13-10 lub 997.

//Aktualizacja

Czytaj więcej: Poszukiwania 14-latki z Bełżyc zakończyły się sukcesem

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.