Pasażerowie pociągów będą poddawani przymusowej kontroli temperatury ciała

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pasażerowie podróżujący pociągami z innych miast będą od dzisiaj musieli poddać się przymusowej kontroli pomiaru temperatury ciała w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Wojewoda lubelski Lech Sprawka wydał polecenie zobowiązujące funkcjonariuszy straży ochrony kolei do dokonywania pomiaru temperatury ciała osób wjeżdżających na teren województwa lubelskiego w pociągach przewożących pasażerów na trasach międzynarodowych od 13 marca do odwołania.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi koronawirusa w Polsce. Kliknij >>TUTAJ<< i sprawdź najnowsze wiadomości.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.