Panek zmniejsza ilość stref od 6 maja. Na liście kilka miast z woj. lubelskiego

IMG 20190807 084111
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Panek to największa w Polsce firma carsharingowa. Wkrótce zmniejszy się ilość stref, w których będzie można wypożyczyć auto i je zwrócić. Na liście znalazło się kilka miast z woj. lubelskiego.

Panek zmniejsza ilość stref usługi

Firma Panek jest liderem carsharingu w Polsce. Flota Panka to niemal 3 tys. aut we wszystkich miastach w Polsce posiadających powyżej 20 tys. mieszkańców, a także usługi w trzech miastach na Litwie (Wilno, Kowno i Kłajpeda) oraz w czeskiej Pradze.

Podczas pierwszej i drugiej fali koronawirusa firma Panek zwiększyła ilość stref (miast), w których można wypożyczyć i zwrócić auta na minuty. Finalnie od października 2020 użytkownicy Panka mieli do dyspozycji 250 stref w całej Polsce.

„Czas jednak pokazał, że nie we wszystkich 250 strefach korzystaliście z usługi CarSharingu tak często jak w innych, a były i takie, do których zaglądaliście niezwykle rzadko” – czytamy w komunikacie firmy Panek.

Od 6 maja 2021 nie będzie można pozostawić samochodu w niektórych strefach, a samochody z tych lokalizacji przekierowane zostaną do pozostałych miejsc w 150. strefach.

„Zamknięcie poszczególnych stref nie oznacza wcale, że nie będziecie już mogli do nich podróżować. Tak jak do tej pory możecie pojechać PANKIEM w dowolne miejsce na mapie Polski i wrócić do miejsca zamieszkania” – informuje firma.

Na liście 100. stref, które od 6 maja nie będą dostępne znalazły się także cztery miasta z woj. lubelskiego: Kraśnik, Lubartów, Łęczna oraz Biłgoraj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.