Paczka z zagranicy z narkotykami miała trafić do 39-latka. Do jego domu zapukali policjanci

Klefedron w przesyłce z zagranicy
Klefedron w przesyłce z zagranicy | fot. KMP Lublin

Mieszkaniec Włodawy został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Wpadł, gdy w firmie kurierskiej z zaadresowanej do niego paczki ujawniono narkotyki. Zamiast kuriera pod wskazany na przesyłce adres pojechali policjanci, którzy zatrzymali 39-latka.

Narkotyki w przesyłce kurierskiej

W poniedziałek funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego otrzymali informację, iż do sortowni jednej z firm kurierskich w Lublinie mogły trafić podejrzane przesyłki. Do sprawdzenia obiektu wykorzystano psa służbowego.

Prowadzone czynności pozwoliły natrafić na przesyłkę z zagranicy ,w której znajdował się blisko kilogram krystalicznej substancji 4-CMC (klefedron). Narkotyki zostały zabezpieczone i rozpoczęto poszukiwanie adresata przesyłki.

Jak się okazało narkotyki miały trafić do 39-letniego mieszkańca Włodawy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury. Decyzją sądu wczoraj został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.