Pacjent uciekł ze szpitala i chciał popełnić samobójstwo

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Szybkie działania policjantów pozwoliły uratować 29-latka, który uciekł ze szpitala z myślami samobójczymi. Mężczyzna przekazany został pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w czwartek na terenie Chełma. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał po północy zgłoszenie o zaginięciu 29-letniego mieszkańca powiatu włodawskiego.

Z relacji zgłaszających wynikało, że mężczyzna, który chciał targnąć się na swoje życie, oddalił się ze szpitala w Chełmie. W jednostce ogłoszony został alarm. Liczyła się każda chwila.

Dzięki szybkim działaniom i dużemu zaangażowaniu policjantów poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Funkcjonariusze znaleźli zaginionego pomiędzy zabudowaniami przy ulicy Rejowieckiej w Chełmie. Mężczyzna nie posiadał obrażeń.

Z uwagi na zaistniałą sytuację przekazany został pod opiekę personelu medycznego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.