Pacjent przyjęty na SOR groził, że zabije personel. Miał ze sobą nóż

68 140328
Niezbędnik do spożywania posiłków | fot. KPP Łęczne

Policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, po tym jak zagroził personelowi, że ich zabije. Mężczyzna był pijany, miał przy sobie turystyczny zestaw sztućców, w których znajdował się m.in. nóż.

W sobotę do szpitala w Łęcznej został przyjęty 36-letni mężczyzna, który uskarżał się na silny ból w klatce piersiowej i chciał się poddać leczeniu odwykowemu. W pewnym momencie mężczyzna zaczął się zachowywać agresywnie, zaczął przeklinać i krzyczeć w kierunku personelu szpitala, poza tym groził, że zaraz ich zabije. Pacjenci przebywający w szpitalu poinformowali personel, że agresor posiada przy sobie nóż.

Na miejsce został wezwany patrol policji, który zatrzymał i osadził w policyjnym areszcie agresywnego 36-latka. Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany. W organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Dodatkowo posiadał przy sobie turystyczny zestaw sztućców.

Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.