Otwarcie sezonu motoryzacyjnego z Lubelskie Klasyki Nocą i Low Lublin

Inauguracja sezonu motoryzacyjnego w Lublinie | fot. Łukasz Kulbaka

W najbliższą niedzielę do Lublina przyjedzie blisko 300 właścicieli klasycznych, nowoczesnych i modyfikowanych aut. W trakcie oficjalnego otwarcia sezonu motoryzacyjnego organizatorzy przygotowali także piknik rodzinny.

Zlot odbędzie się w niedzielę, 14 kwietnia od godz. 14 przy ul. Krochmalnej 13H (Drift Trike) i potraw do godz. 19. Wydarzenie to okazja by zobaczyć rzadko spotykane na ulicach klasyczne samochody różnych marek i porozmawiać z ich właścicielami.

„Dla wielu odwiedzających to szansa podróży do lat młodości. Na nasze spotkania przychodzą często z całymi rodzinami pokazując wnuczkom, czym kiedyś jeździli ich dziadkowe” – wyjaśnia Krzysztof Żurawski ze stowarzyszenia Lubelskie Klasyki Nocą.

Wydarzenie odbywa się cyklicznie co roku i cieszy się coraz większą popularnością. Organizatorzy szacują, że w tym roku parking wypełni blisko 300 nietypowych samochodów. Na więcej nie ma już miejsca.

„Zainteresowanie kierowców jest ogromne. Sezon zimowy to czas największych przeróbek w autach i dla wielu osób otwarcie sezonu to pierwsza okazja by zaprezentować odmienione auto większemu gronu pasjonatów motoryzacji i poznać najnowsze trendy w tuningu” – mówi Bartłomiej Miśkiewicz z klubu Low Lublin.

W trakcie imprezy będzie można spotkać się z przedstawicielami lubelskich klubów motoryzacyjnych, w tym m.in. Lubelską Grupą Subaru, Skody, Mitsubishi, samochodów Amerykańskich, Mercedes-Benz, Volvo. Nie zabraknie także wielu ciekawych projektów i stowarzyszeń w tym: Lubelskiego Towarzystwa Retro Cyklistów.

Inauguracja sezonu motoryzacyjnego w Lublinie | fot. Łukasz Kulbaka


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.