Otwarcie największego całodobowego klubu fitness w Lublinie

cityfit

Już w czerwcu otwiera się największy klub fitness w Lublinie. Jego lokalizacja i wielkość dogodzą z pewnością każdemu wymagającemu sportowcowi. Zobacz dlaczego warto odwiedzić to miejsce

Lubelski klub CityFit będzie mieścił się na północy miasta, przy Alei Spółdzielczości Pracy 26, która to ulica łączy się z trasami wylotowymi z Lublina. Klub zlokalizowany będzie bezpośrednio w sąsiedztwie sklepu sportowego Decathlon oraz centrum handlowego Galeria Olimp.

Otwarcie zaplanowano na początek czerwca. Wcześniej bo już 22 maja mieszkańcy są zaproszeni na dni otwarte, podczas których będzie można zobaczyć wnętrza, zapoznać się z ofertą oraz sprzętem najlepszych marek.

Do dyspozycji klubowiczów będzie powierzchnia 2,1 tys. metrów kwadratowych – tym samym CityFit będzie największym klubem fitness w Lublinie. Klub będzie otwarty 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Klienci nie muszą podpisywać żadnych umów, a miesięczna opłata wynosi 59 złotych za open karnet.

Termin otwarcia klubu – 06.06.2015 o godzinie 00:00

Dni otwarte od 22.05.2015 – od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 20:00, a w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00.

fot. materiały CityFit

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.