Otwarcie Fabryki Formy w Lublinie

silownia sprzet lawka 800x532 e1411489689208

Już 24 września br. sieć klubów fitness Fabryka Formy, otworzy swoją  kolejną placówkę. Centrum Handlowe Atrium Felicity w Lublinie przy al. Wincentego Witosa 32 stanie się nową mekką fitnessu, miejscem dla entuzjastów sportu i zdrowego stylu życia.

Fabryka Formy to prestiżowe miejsce dla ludzi, którzy chcą być fit, uprawiać sport i dobrze się odżywiać. „FF”, jak nazywają ją klienci, skupia wokół swojej działalności wiele inicjatyw związanych ze zdrowym stylem życia i staje się miejskim centrum aktywnego relaksu, swobody ducha, ciała i myśli.

Innowacyjna oferta ćwiczeń

Przestronne centrum fitness, udostępni mieszkańcom Lublina przestrzeń o wielkości ponad 1500 m kw., wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz świetnie wyszkoloną i doświadczoną kadrę. W programie Fabryki Formy będzie można skorzystać z szerokiego wachlarza  zajęć indywidualnych oraz grupowych. Wśród nich innowacyjna oferta ćwiczeń z cenionych na świecie programów treningowych Les Mills, Indoorwalking, Spinning ®, Grit ® Strenght, a także treningi funkcjonalne  – Zumba, Step Conditional oraz Yoga. Do dyspozycji klubowiczów będą też trenerzy personalni, konsultacje dietetyczne oraz solarium, strefa sauny, masaże. Doskonały uzupełnieniem oferty jest możliwość korzystania z jednego Karnetu MultiClub we wszystkich placówkach Fabryki Formy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących i dbających o regularność treningów. To także okazja do wysiłku fizycznego zmierzającego do poprawy jakości życia. Motywacja trenerów personalnych Fabryki Formy przyczynić się może, że w Lublinie coraz więcej osób przejdzie metamorfozę i tym samym zyska siłę i energię do spełniania marzeń – mówi Alicja Liczba, dyrektor marketingu i PR Fabryki Formy.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek | 6:30-22:30

Sobota | 8:00-20:00

Niedziela | 8:00-20:00

Uroczyste otwarcie klubu w dn. 24.09.2014 r. (środa) o godz. 17:30, lecz klub można zobaczyć od rana.

Na hasło „Lublin w dobrej Formie” otrzymacie na recepcji jednodniowy free pass.

1-dzien-cwiczen-w-prezencie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.