Ostrzeżenie przed oblodzeniem: Biała Podlaska, Chełm, Lubartów, Łęczna

ślisko szklanka chodnik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego przed oblodzeniem, które wystąpi dzisiejszej nocy w części województwa lubelskiego.

Ostrzeżenie przed oblodzeniem

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem, które wystąpi na terenie województwa lubelskiego. Chodzi o powiaty: bialski, Biała Podlaska, chełmski, Chełm, lubartowski, łukowski, łęczyński, świdnicki, parczewski, radzyński i włodawski. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 22.00 we wtorek (5.01) do godz. 8.00 w środę (6.01).

„Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około 0°C, temperatura minimalna gruntu około -1°C” – prognozuje Katarzyna Ścisłowska z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Warszawie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.