Ostatnie dni lodowiska Icemania w tym sezonie. Promocja no limit

Przygotowanie tafli lodowej | fot. Dominik Wąsik

To już koniec sezonu na lodowisku Icemania w Lublinie. Obiekt będzie otwarty do niedzieli 20 marca. Na ostatni weekend MOSiR przygotował promocję dla klientów.

Tegoroczny sezon na Icemanii rozpoczął się 22 października. Do poniedziałku 14 marca lodowisko odwiedziło 102 705 osób. Tym samym poprawiliśmy znakomity wynik z poprzedniego sezonu, gdy na Icemanii pojawiły się 98 623 osoby.

– Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się też działająca na lodowisku wypożyczalnia. W czasie tegorocznej zimy wypożyczaliśmy: łyżwy – 70 698 razy, kaski – 4 387 razy, pingwiny – 4 120 razy – mówi Miłosz Bednarczyk, Rzecznik prasowy MOSiR

Icemania była najbardziej oblegana w lutym, kiedy odwiedziło ją 32 971 osób, z czego w czasie samych ferii zimowych odnotowano 23 399 wejść. Dzienny rekord frekwencji padł właśnie w czasie ferii – 24 lutego na lodowisku było 1 780 osób.

Weekendowa promocja NO LIMIT

W sobotę 19 marca ze względu na turniej mini-hokeja MOSiR zaprasza na Icemanię od godziny 13:30 do godziny 20:15. W niedzielę 20 marca lodowisko będzie czynne dla wszystkich chętnych normalnie – od godz. 11.00 do godz. 20.15.

– Na ostatni weekend sezonu przygotowaliśmy specjalną promocję – w sobotę 19 i w niedzielę 20 marca jazda NO LIMIT (bez ograniczeń czasowych w cenie jednego biletu) dla wszystkich. – mówi Bednarczyk

Tak więc pozostało jeszcze tylko kilka dni, żeby w tym sezonie pojeździć na łyżwach na największym lodowisku w naszym regionie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.