Ostatnia noc prac na ul. Narutowicza. Robotnicy ułożą ostatnią warstwę asfaltu

IMG 20160913 114022 e1473923954322
cof

Do ułożenia została nawierzchnia na dwóch pasach stanowiących wjazd ze skrzyżowania w ul. Głęboką oraz na prawoskręcie z ul. Narutowicza w ul. Głęboką.

– Jeszcze jednej nocy potrzebuje wykonawca na dokończenie układania nowej nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Narutowicza z ul. Nadbystrzycką, ul. Głęboką i ul. Muzyczną – informuje Karol Kieliszek, rzecznik prasowy UM Lublin.

Roboty miały odbyć się w nocy z wtorku na środę i ze środy na czwartek. Jednak wykonawca nie wyrobił się planowanymi pracami.

Prace zostaną dokończone tej nocy, jednak co najważniejsze nie będą powodowały ograniczeń w żadnej relacji na skrzyżowaniu. Inaczej tylko będą skręcać kierowcy jadący z ul. Narutowicza i ul. Nadbystrzyckiej w ul. Głęboką. Manewr ten będą wykonywali jednym z dwóch lewoskrętów na wlocie ul. Głębokiej. Oznacza to, że wjazd w tę ulicę będzie odbywał się tej nocy pasem do skrętu w lewo w ul. Narutowicza znajdującym się najbliżej wyspy rozdzielającej.

(fot. Dominik Wąsik)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.