Ostatni weekend na Słonecznym Wrotkowie

słoneczny wrotków basen
Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim | fot. MOSiR

Zgodnie z zapowiedziami, w najbliższy weekend MOSiR ponownie otworzy ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Będzie to ostatnia okazja do kąpieli w tym sezonie.

– Według prognoz pogody w piątek temperatura nie przekroczy 20 stopni Celsjusza, możliwe są także przelotne opady deszczu, dlatego otwieranie ośrodka nie ma sensu – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiRu.

– Za to na sobotę i niedzielę synoptycy zapowiadają temperatury na poziomie co najmniej 25 stopni Celsjusza i dużo słońca. Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie Słonecznego Wrotkowa na weekend – dodaje Bednarczyk.

Przez cały najbliższy weekend, tj. 8 i 9 września, kompleks basenów będzie czynny w godzinach od 10 do 19.

W połowie września MOSiR rozpocznie kompleksowy remont Słonecznego Wrotkowa. Obejmie on m.in. wymianę niecek basenowych, renowację rewnianych pomostów wokół basenów i inne prace.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.