Ostatni bieg nad Zalewem Zemborzyckim z cyklu City Trail

CITY TRAIL Lublin 4
Bieg City Trail nad Zalewem Zemborzyckim | fot. Piotr Dymus

W sobotę o godz. 11 rozpocznie się szósty bieg z cyklu City Trail z Nationale-Nederlanden. Nad Zalewem Zemborzyckim znów można spodziewać się tłumu zawodników.

Zapisy do biegu odbywają się poprzez www.citytrail.pl oraz w dniu zawodów. Opłata startowa to 29 zł w dniu biegu. Co ważne w sobotnim biegu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani – także ci, którzy nie startowali w poprzednich imprezach. Nieodłączną częścią biegu są zawody dla dzieci i młodzieży – City Trail Junior.

Schemat biegów City Trail od lat jest niezmienny – o godz. 8.30 rozpoczyna pracę biuro zawodów, od godz. 9.30 trwają biegi dla dzieci i młodzieży, a o godz. 11 na trasę ruszają dorośli. Biuro zawodów i meta są zlokalizowane na polanie w pobliżu Kempingu Dąbrowa.

FezPkOHD9g
Trasa biegu City Trail nad Zalewem Zemborzyckim | fot. organizator

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.