Ostatni etap prac bitumicznych na al. Solidarności

Trwają prace przy układaniu ostatniej warstwy bitumicznej nawierzchni drogowej na budowanym przedłużeniu al. Solidarności. Roboty w rejonie wiaduktu, którym biegnie al. Warszawska i na „starym” odcinku al. Solidarności wymuszą zmiany w organizacji ruchu. Zmiany będą wprowadzane etapowo.

Etap I

Zakłada układanie nawierzchni na jezdni lewej „starej” al. Solidarności (kierunek Warszawa; węzeł Dąbrowica) oraz na wybudowanych łącznicach z al. Warszawską. Prace będą prowadzone w dwa dni weekendowe, sobotę i niedzielę 5 i 6 lipca, podczas gdy obowiązują ograniczenia w ruchu ciężarowym dla pojazdów powyżej 12ton (z wyłączeniem autobusów). 

Etap II

Zakłada układanie nawierzchni na jezdni prawej „starej” al. Solidarności (kierunek Zamość), na al. Warszawskiej na wiadukcie oraz na zakresie od strony Ronda Krwiodawców (do wysokości marketu Aldik). Prace będą prowadzone od poniedziałku 7 lipca do piątku 11 lipca włącznie.

Etap III

Zakłada układanie nawierzchni na al. Warszawskiej od strony końca zakresu robót (od strony ul. Sławinkowskiej). Wykonanie prac planowane jest na sobotę i niedzielę 12 i 13 lipca w okresie obowiązywania ograniczenia w ruchu ciężarowym dla pojazdów powyżej 12ton (z wyłączeniem autobusów).

Etap IV

Zakłada poprowadzenie ruchu prawą i lewą jezdnią al. Solidarności oraz wprowadzenie ruchu na al. Warszawską łącznicami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.