Ośrodek narciarski w Chrzanowie otwiera się mimo obostrzeń

Ośrodek Narciarski Chrzanów - Narciarski Raj u Rzetelskiego
Ośrodek Narciarski Chrzanów - Narciarski Raj u Rzetelskiego

Macie ochotę pojeździć na nartach? Ośrodek narciarski w Chrzanowie Narciarski Raj u Rzetelskiego dołącza do akcji #otwieraMY. Na stok trzeba zabrać swój sprzęt, ponieważ wypożyczalnia nie będzie dostępna.

Coraz więcej przedsiębiorców, którzy musieli zawiesić działalność ze względu na wprowadzone przez rząd obostrzenia, buntuje się przeciwko restrykcjom. Na portalu społecznościowym Facebook powstał ruch #otwieraMY, który jest inicjatywą przedsiębiorców, którzy zamierzają otworzyć swoje lokale i ośrodki w najbliższych dniach.

Na narty do Chrzanowa

W piątek, 15 stycznia od godz. 14 ośrodek narciarski w Chrzanowie Narciarski Raj u Rzeteleskiego otwiera swoje trasy dla wszystkich chętnych. Od soboty (16 stycznia) ośrodek narciarski będzie czynny codziennie w godzinach 9-21.

Jak czytamy na stronie ośrodka narciarskiego, wypożyczalnia sprzętu będzie nieczynna. Czynne będą wyciągi oraz kolej krzesełkowa oraz trasa pod „koleją krzesełkowa” oraz dla początkujących. Na terenie całego ośrodka obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie odległości.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.