Osoby bezdomne będą mogły zaszczepić się przeciw Covid-19. Gdzie stanie szczepieniobus?

Szczepienie przeciw Covid-19
Szczepienie przeciw Covid-19 | fot. Katarzyna Link, LUW

Miasto Lublin organizuje drugą akcję szczepienia osób będących w kryzysie bezdomności. Na chętnych będzie czekał szczepieniobus zlokalizowany przy al. Unii Lubelskiej 15, obok jadłodajni Caritas.

Szczepienie osób bezdomnych w Lublinie

Akcję szczepienia osób bezdomnych zaplanowano w poniedziałek (15.11) od godz. 9.00 do 14.00 przy jadłodzielni Caritas w Lublinie. Szczepieni otrzymają jednodawkowe preparaty firmy Johnson & Johnson. Na szczepienie należy zgłosić się z dokumentem tożsamości.

Podczas podobnej akcji szczepień przeprowadzonej w lipcu, szczepionkę przeciw Covid-19 przyjęło 59 osób bezdomnych. Z danych wynika, że na terenie miasta Lublin przebywa około 400 osób bezdomnych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.