Osiedle Morwowa w Lublinie. Drugi etap budowy rozpoczęty

Osiedle Morwowa w Lublinie

Deweloper Willowa 2 rozpoczął w Lublinie budowę kolejnego budynku w ramach Osiedla „Morwowa”. Osiedle powstaje w miejscu starej zajezdni MPK Lublin.

 

Docelowo Osiedle „Morwowa” będzie liczyło cztery, nowoczesne budynki o wysokim standardzie wykończenia. Już pierwszy etap inwestycji, w którym powstaje sześciopiętrowy budynek o siedmiu kondygnacjach naziemnych i dwóch kondygnacjach podziemnych, wzbudził duże zainteresowanie wśród nabywców. Oferta obejmuje 74 lokale mieszkalne, w których znajdują się zarówno funkcjonalne kawalerki o powierzchni 34 m2, jak i przestronne mieszkania do 82 m2. W ramach inwestycji powstaje również 11 lokali usługowych.

 

– Obserwujemy duże zainteresowanie naszą inwestycją. Osiedle będzie doskonale skomunikowane zarówno z centrum jak i z obwodnicą Lublina. Dla klientów istotne są także starannie przemyślane oraz zaprojektowane układy mieszkań i zastosowanie ekologicznych oraz energooszczędnych rozwiązań – mówi Paulina Jaszczewska z biura sprzedaży dewelopera Willowa 2. Komfort i wygodę ma dodatkowo zapewnić atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni, dzięki czemu, mieszkając w centrum miasta, będzie można się wyciszyć i zrelaksować

 

Budynek B „Osiedla Morwowa”, którego budowa właśnie się rozpoczyna, będzie posiadał również 7 kondygnacji. Powstanie w nim łącznie 45 mieszkań o metrażach: od 34 do 114 m2. Z kolei na parterze deweloper przewiduje lokale użytkowe o powierzchni od 54,80m2 do 180m2.

 

Dla przyszłych mieszkańców do dyspozycji będzie parking podziemny oraz dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe naziemne. Atutem osiedla jest również zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań oraz atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni.

 

Planowany termin zakończenia budowy kolejnego etapu osiedla planowany jest na koniec I kwartału 2018 roku.

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.