Orszak św. Mikołaja w Lublinie. Zaproszenie na nagrania do teledysku

orszak świętego mikołaja w lublinie
Orszak św. Mikołaja w Lublinie | fot. organizator

Trwają intensywne przygotowania do V Lubelskiego Orszaku św. Mikołaja organizowanego przez parafię św. Mikołaja w Lublinie. Wystąp w teledysku hymnu św. Mikołaja.

Kolorowy orszak z prawdziwym świętym Mikołajem przejdzie ulicami Lublina 9 grudnia, ale atrakcje towarzyszące temu wydarzeniu rozpoczynają już teraz.

– „Zapraszamy wszystkich, szczególnie tych najmłodszych, do wspaniałej zabawy przy nagrywaniu finałowej sceny teledysku ubiegłorocznego hitu muzycznego, „O dobrym świętym Mikołaju”” – zachęca Katarzyna Proć z Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo

Nagrania odbędą się w Lubartowska 77, 9 listopada w piątek o godz. 17:00. Poza nagraniem teledysku, organizatorzy zapewniają rodzinną i wesołą atmosferę, gry i zabawy, przygotowywanie ozdób świątecznych oraz stół gotowy do zastawienia pysznościami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.