Organizują charytatywny bieg nad Zalewem Zemborzyckim. Zebrane środki trafią na zakup specjalistycznego sprzętu dla przedszkola

Biegi dla dzieci i młodzieży
Biegi dla dzieci i młodzieży | fot. Adobe Stock

W najbliższą sobotę nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie odbędzie się akcja charytatywna „Biegiem po Wózek”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznych siedzisk ortopedycznych oraz tabletów dla Przedszkola Specjalnego nr 11 w Lublinie.

Biegiem po Wózek nad Zalewem Zemborzyckim

W ramach akcji charytatywnej „Biegiem po Wózek” w sobotę 7 października odbędą się biegi na dystansie 12 km oraz 5 km, a także specjalne biegi dla dzieci. Na terenie ośrodka Nova Marina nad Zalewem Zemborzyckim czekać będą liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.

„Naszym celem jest dobra zabawa i zdrowy tryb życia, dlatego dla tych, którzy nie przepadają za bieganiem, proponujemy 5-kilometrowy spacer” – zachęca Joanna Podleśna, wice prezes Stowarzyszenia Inneed, organizator akcji.

Opłata za udział w biegu wynosi 60 złotych. Cały dochód zebrany podczas tego wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznych siedzisk ortopedycznych oraz tabletów MÓWik dla Przedszkola Specjalnego nr 11 w Lublinie.

Zapisy

Do środy (4.10) do godziny 23:59 zapisy na bieg są prowadzone przez stronę https://frslublin.pl/#rsign. Wystarczy stworzyć swoje konto, wybrać preferowany bieg, wypełnić dane, wpłacić wpisowe, a przed samym biegiem odebrać pakiet startowy.

Po tym terminie będzie można zarejestrować się również w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 9:00.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.