Organizacja ruchu w czasie Biegu Caritas i Święta Wojska Polskiego

W najbliższą środę i piątek w związku z uroczystościami odbywającymi się w centrum miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

W środę (13 sierpnia) odbędzie się „Inauguracja Biegów Caritas”. Między godz. 16.20, a 16.40 uczestnicy będą biec na trasie z pl. Łokietka do Ogrodu Saskiego (brama przy skrzyżowaniu z ul. Lipową) poprzez ul. Krakowskie Przedmieście. Ruch na trasie biegu będzie ograniczony, a na skrzyżowaniach całkowicie wstrzymany przez służby policyjne.

W piątek (15 sierpnia) w związku z obchodami Święta Wojska Polskiego odbędzie się przemarsz kolumny uczestników uroczystości z Kościoła Garnizonowego na pl. Litewski. Kolumna przejdzie Al. Racławickimi i ul. Krakowskie Przedmieście. W miejscu skrzyżowań ruch zostanie wstrzymany, a nad bezpieczeństwem w ruchu będzie czuwać policja i Żandarmeria Wojskowa.

Ponadto, od godz. 10 do godz. 13.30 zamknięte będą: ul. Kapucyńska i ul. Krakowskie Przedmieście na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Kapucyńskiej oraz na czas przejścia pododdziałów po defiladzie ul. 3 Maja na odcinku od ul. I Armii Wojska Polskiego do ul. Krakowskie Przedmieście. Postój pojazdów towarzyszących uroczystości będzie odbywał się na jednym z pasów jezdni ul. Kapucyńskiej.

Pojazdy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na objazdy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.