Ominął samochód i wjechał na tory. Wprost pod nadjeżdżający pociąg

68 156213
Samochód wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg w Gołębiu | fot. KPP Puławy

Kierowca opla dojeżdżając do przejazdu kolejowego, ominął stojący przed przejazdem inny samochód i wjechał na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek przed godz. 10 w Gołębiu w gminie Puławy. Jak ustalili policjanci, kierujący oplem, 43-letni mieszkaniec gminy Puławy, dojeżdżając do niestrzeżonego przejazdu kolejowego, ominął stojący przed torami samochód osobowy i wjechał na przejazd, doprowadzając do zderzenia z jadącym od strony Dęblina pociągiem towarowym.

W oplu, poza kierowcą, podróżowało dwóch mężczyzn. Tylko dzięki temu, że pociąg jechał bardzo wolno, nikomu nic się nie stało. Zarówno kierowca opla jak i 58-letni maszynista byli trzeźwi. Kierowca, który spowodował zdarzenie został ukarany mandatem karnym. Zatrzymano mu również dowód rejestracyjny pojazdu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.