Okradł manekina stojącego w holu Centrum Spotkania Kultur. Poznajesz go?

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który ukradł manekinowi maskę
Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który ukradł manekinowi maskę | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują złodzieja, który zdjął maskę z manekina ustawionego w holu Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Mężczyzna założył skradziony rekwizyt i wyszedł.

Ukradł maskę z manekina

Do zdarzania doszło w Centrum Spotkania Kultur przy Al. Racławickich w Lublinie. W obiekcie do końca listopada można podziwiać eksponaty, własnoręcznie wykonane modele, postaci z Uniwersum „Gwiezdnych Wojen”.

Zarejestrowany przez kamery mężczyzna podszedł do ustawionego na korytarzu manekina i zdjął z jego głowy maskę. Następnie skradziony rekwizyt założył na głowę i odszedł. Straty oszacowano na kilkaset złotych.

Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery w CSK. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4 Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00.

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który ukradł manekinowi maskę
Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który ukradł manekinowi maskę | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.