Okradł dziewczynę grającą przy Bramie Krakowskiej. 41-latek był dobrze znany policji

41-latek okradł grającą przy Bramie Krakowskiej dziewczynę
41-latek okradł grającą przy Bramie Krakowskiej dziewczynę | fot. KMP Lublin

Zapis monitoringu pozwolił na szybkie zatrzymanie 41-latka, który w poniedziałek okradł dziewczynę grającą na ukulele przy Bramie Krakowskiej. Mężczyzna był dobrze znany policji.

Okradł dziewczynę w Bramie Krakowskiej

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (20.09) około godz. 21 przy Bramie Krakowskiej w Lublinie. Do grającej na ukulele dziewczyny poszedł nieznany jej mężczyzna, który zaczął domagać się od niej pieniędzy. Gdy ta odmówiła, siłą wyciągnął jej z kapelusza 40 złotych. Kobieta próbowała odzyskać swoją własność, jednak sprawca ją odepchnął i uciekł.

Sprawą od razu zajęli się operacyjni z komisariatu 1. w Lublinie. Funkcjonariusze sprawdzili pobliskie monitoringi. Dzięki zebranym informacjom szybko ustalili, że za napadem stoi 41-latek. Mężczyzna był dobrze znany funkcjonariuszom z powodu kryminalnej przeszłości.

Policjanci wnioskować będą o tymczasowe aresztowanie sprawcy. Mężczyźnie może grozić do 7,5 roku więzienia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.