Ogromny pożar karczmy w Lublinie. Cały budynek restauracji objęty ogniem

Pożar restauracji Karczma w skowronkach w Lublinie | fot. czytelnik Dominik

Pożar restauracji przy ul. Skowronkowej na lubelskim Sławinie. Na miejscu interweniuje osiem zastępów straży pożarnej. Cały drewniany budynek karczmy został objęty ogniem.

Karczma w skowronkach pożar

AKTUALIZACJA: Ponad pół miliona złotych strat po pożarze restauracji w Lublinie. Budynek spłonął doszczętnie

Do pożaru restauracji doszło w środę około godz. 15.30 przy ul. Skowronkowej w Lublinie. Strażacy zostali poinformowani o pożarze, który objął dach drewnianej karczmy; aktualnie cały budynek w ogniu. Na miejscu interweniuje obecnie 8 zastępów straży pożarnej. Brak osób poszkodowanych. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar restauracji Karczma w skowronkach w Lublinie | fot. czytelnik Dominik
Pożar restauracji Karczma w skowronkach w Lublinie | fot. czytelniczka Natalia

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niestety musiało się to tak skończyć. Kucharz robiący pizzę był również dostawcą i non stop wyjeżdżał do klientów z pizzą pozostawiając piec odpalony bez żadnego nadzoru.