Ogromne zainteresowanie nową linią Warszawa – Lublin – Rzeszów

Nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów cieszy się ogromną popularnością wśród pasażerów. W ciągu 8 dni od uruchomienia linii zostało sprzedanych ponad 6000 biletów. Nie było łatwo. Ponad 15 000 klientów wsparło inicjatywę popierającą uruchomienie linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów podpisując się pod petycją.

Zainteresowanie nowymi połączeniami, które po długich staraniach otworzyliśmy 16 października przekroczyło nasze oczekiwania. Ilość sprzedanych biletów, w tak krótkim czasie, jest niezbitym dowodem na to, że decyzja o otwarciu linii łączącej stolicę województwa lubelskiego z Warszawą i Rzeszowem była zdecydowanie słuszna. Jednocześnie chciałabym podziękować za wszystkie głosy poparcia, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Ponad 15 000 osób podpisało się pod kampanią wspierającą otwarcie linii Warszawa-Lublin-Rzeszów, codziennie otrzymujemy pozytywne komentarze na naszym profilu na Facebooku oraz dostajemy ogromną liczbę korespondencji mailowej popierającą nasze działania. W tym miejscu pragnę również serdecznie podziękować za głosy otrzymane od środowisk zrzeszających osoby niepełnosprawne. Nadal gorąco zachęcam do dalszego wspierania naszej wspólnej inicjatywy ” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy Polskibus.com

PolskiBus:

– W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.

– Pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

– Obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

– Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 9 milionów pasażerów.

150111_845881485432762_1031766841023019213_nfot. Archiwum

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.