Ogromne zainteresowanie Czwartą Dychą do Maratonu. Uwaga na utrudnienia w ruchu

1464935769f9c8fc

Odliczamy ostatnie godziny do startu czwartego już biegu z cyklu „Dycha do Maratonu”. Biegacze tym razem zmierzą się z trasą nad Zalewem Zemborzyckim.

 

Start biegu Czwarta Dycha do Maratonu standardowo o godz. 12, w okolicy Ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród biegaczy.

 

Organizatorzy spodziewają się na starcie niedzielnego biegu nawet ok. 1800 zawodników, bo tyle zostało wydanych numerków.

 

Od godz. 12 do około godz. 12.45 kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Krężnickiej, bo tu przebiega pierwsza część trasy. Utrudnienia do 13:30 będą na ścieżce rowerowej wzdłuż zachodniego brzegu zalewu.

trasa 4ddm

 

 

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.