Utrudnienia na ul. Diamentowej po porannym wypadku na skrzyżowaniu z ul. Wrotkowską

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską | fot. czytelnik Mateusz

Kierowcy poruszający się od ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Zemborzyckiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Po porannym wypadku na ul. Diamentowej kierowcy utknęli w ogromny korku.

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 6 rano na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską w Lublinie. Z przekazanych nam informacji wynika, że doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: hyundaia i seata. W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Korek zaczyna się już od skrzyżowania ul. Krochmalnej z ul. Jana Pawła II. Radzimy opijać ten rejon.

Z powodu utrudnień w rejonie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej, autobusy i trolejbusy linii: 1, 8, 11, 13, 15, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 50, 157, 160 i 162 kursują z opóźnieniem sięgającym 45 minut.

Czas przejazdu ul. Jana Pawła od Filaretów do Diamentowej wynosi ok. 35 minut.

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską | fot. czytelnik Mateusz
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską | fot. czytelnik Mateusz


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.